ZÁKLADNÍ INFORMACE | epohledavky.cz

POHLEDÁVKY

POJISTNÉ PLNĚNÍ

NÁHRADA ŠKODY

HROMADNÉ ŽALOBY

ZÁKLADNÍ INFORMACE

 

Po zadání pohledávky do webového formuláře naši advokáti posoudí oprávněnost vašeho nároku a bez jakýchkoli vstupních poplatků vám  zašlou emailem možné návrhy, jak případ řešit.

 

ZA POSKYTNUTÍ REŠERŠE PŘÍPADU NIC NEPLATÍTE!

 

Dále už můžete postupovat vlastí cestou. Můžete se rozhodnout také pro variantu odkupu pohledávky nebo (nejčastější) variantu právního zastoupení – v tu chvíli naši advokáti odstartují vymáhání dluhu zákonným způsobem nejprve mimosoudní a následně eventuálně soudní cestou, případně s pomocí pečlivě vybraných exekutorů, kteří opět nevyžadují žádné platby od klienta předem.

Průběh vymáhacích procesů může každý věřitel, jednotlivec i firma, sledovat na svém webovém účtu online. Umožňuje okamžitý přehled o stavu pohledávky a poskytuje veškeré informace v reálném čase.

 

POKUD JE NAŠE BEZPLATNÁ REVIZE PŘÍPADU POZITIVNÍ, JISTOTA VYMOŽENÍ DLUHU JE TÉMĚŘ STOPROCENTNÍ!

 

V jednoduchém náhledu „jak to funguje se může věřitel detailně seznámit s možnostmi řešení případu, včetně právního zastoupení nároku. 

Prostřednictvím právní poradny vám poskytneme právní konzultaci, posouzení případu či kontrolu dlužníků zcela ZDARMA. Nebojte se s námi konzultovat váš problém! K dispozici je vám náš tým profesionálních právníků.