SPRÁVA POHLEDÁVEK | epohledavky.cz

POHLEDÁVKY

POJISTNÉ PLNĚNÍ

NÁHRADA ŠKODY

HROMADNÉ ŽALOBY

SPRÁVA POHLEDÁVEK

 

Nezaplacené faktury trápí velké společnosti i podnikatele. Zatímco v západních evropských zemích tvoří dvě procenta, v Česku jde o 2,8 procenta vystavených faktur. Některé obory, například dopravci, ale řeší jako problematické až 20 procent faktur. Firmy však citelnou ztrátu ze zisku dlouhodobě neřeší. Obávají se zbytečných nákladů a časových průtahů. Zmíněná rizika kompletně odstranila naše profesionální správa pohledávek on-line. 

ePohledavky.cz nabízejí nejen pozitivní řešení Vašich problémů s neplatiči, ale navíc i velmi jednoduchý a přitom důmyslný systém online spravování pohledávek. Po celou dobu řešení Vašich pohledávky máte aktuální přehled o jejich akrtuálním stavu. Nemusíte nikam chodit, ani nikam volat, jen se podíváte do Vašeho zákaznického účtu a znáte aktuální stav, který zpracovává tým právníků. Historie Vašich pohledávek bude pro Vás velmi zajímavým ukazatelem jak a s kým spolupracovat dále.

 

 

Zadání případu do formuláře je velmi jednoduché, intuitivní a zabere jen několik minut, v případě potřeby je k dispozici rychlá nápověda nebo je Vám k dispozici náš pracovník na chatu. Pokud Vám k zadání případu chybí nějaký povinný údaj nebo příloha, je Váš případ automaticky uložen jako rozpracovaný a v přehledu správy pohledávek připraven k dopracování a odeslání ke kontrole. Ve svém zákaznickém účtu máte kdykoli k dispozici přehled o stavu všech Vašich pohledávek – o odeslání předžalobní výzvy, zda byla podaná žaloba, zda probíhá exekuce, jednání o splátkovém kalendáři a dalších.