Typy žádostí | epohledavky.cz


Typy žádostí

POHLEDÁVKY

Nezaplacené faktury za zboží,půjčka kamarádovi před výplatou, dlužné výživné na dítě, nezaplacené nájemné, nezaplacená mzda nebo odstupné. To vše a veškeré další pohledávky najdete v této sekci. Stačí jen kliknout a vybrat si z následující nabídky. Pokud si nevyberete, zkuste univerzální kontrolu.


POJISTNÉ PLNĚNÍ

Vaše nároky z havarijního nebo jiného smluvního pojištění a povinného ručení viníka. Neproplatila vám pojišťovna celou opravu vozidla, bytu po požáru, povodni, půjčovné nebo nesprávně ohodnotila váš majetek při jejich zničení? To vše a mnoho dalších případů najdete v následující sekci. Nebojte se a zkuste to.


NÁHRADA ŠKODY

Vytopil vás soused, jeho syn vám rozbil okno, domácí mazlíček vaší sousedky vám neustále vyhrabává pracně zasázené a drahé květiny ze záhonu, spadl vám na parkující vozidlo kus ulomeného okapu, ublížil vám někdo na zdraví, nebo vám jen kolega na večírku pozvracel sako?


HROMADNÉ ŽALOBY

Zde najdete notorické neplatiče a dlužníky. Zkuste se podívat, jestli váš dlužník není v následujícím seznamu. Urychlí to vymáhání vaší pohledávky.


EXEKUCE ONLINE.CZ

Pokud již máte pravomocný rozsudek nebo jiné rozhodnutí a dlužník vám pohledávku neuhradil, pak je tato sekce přímo pro vás. Může jít o rozhodnutí v občanskoprávních, obchodních, ale i trestních věcech. Exekuci je nutné zahájit během 10 let od právní moci rozhodnutí. Pokud již máte případ u exekutora, pak jednu věc nelze řešit dvakrát.